Welcome to Delicate template
Header
Just another WordPress site
Header

„Za mało chłodnej głowy” – komentarze siatkarzy po meczu z Avią

Październik 16th, 2011 | Posted by Konrad in Aktualności

Kiedy emocje zawodników STS-u po sobotnim wyjazdowym meczu w Świdniku opadły, zapytaliśmy ich jak ocenią minione spotkanie. Oto co powiedzieli:

Patryk Akala: Mecz oceniam na całkiem dobry w naszym wykonaniu. Ogólnie jeżeli wyeliminujemy błędy, które towarzyszą nam od początku sezonu, mówię tu o utracie koncentracji w końcówkach setów i głupio oddanych punktach w trakcie spotkania, to nasza gra będzie cieszyła nas samych jak i kibiców.

Konrad Nieboj: Pierwsze dwa sety pokazały, że umiejętnościami nie odstajemy od lidera naszej grupy. Sam na boisku miałem wrażenie w czasie ich trwania, że Świdnik zaskoczony jest naszą grą. Dopiero końcówki setów pokazały, dlaczego to oni siedzą na fotelu lidera. Powód jest prosty – w decydujących momentach to gospodarze nie popełniali błędów, podczas gdy my podaliśmy im dwie odsłony na tacy.

Adam Czekaj: Podsumowując spotkanie wystarczy powiedzieć jedno zdanie – za mało chłodnej głowy w końcówkach dwóch pierwszych setów. Bardzo dobrze zaprezentował się Piotrek Brojek, jak i nasz libero.

Zapraszamy do rejestrowania się na naszym forum i uczestniczenia w dyskusji na temat spotkań jak i zespołu!

Najbliższe spotkanie STS-u Skarżysko-Kamiennej już w nadchodzący piątek (21.10) na hali przy ul. Sienkiewicza 34 z Wisłokiem Strzyżów! Musisz być tam z nami!

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Dodaj komentarz