Welcome to Delicate template
Header
Just another WordPress site
Header

Podopieczni trenera Radosława Panasa w Skarżysku!

Grudzień 5th, 2014 | Posted by Krzysztof in Aktualności

ce214c93W sobotę 06.12.2014r o godzinie 17.00 STS rozpocznie drugą kolejkę meczem z Norwid Częstochowa. Goście pod wodzą znanego trenera Radosława Panasa zajmują w tabeli szóste miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów. W przeszłości trener Panas pracował m.in. w AZS-ie Częstochowa, Politechnice Warszawskiej, AZS-ie Olsztyn, ostatnio w  Lotosie Treflu Gdańsk.  Po mimo że klub opuścił trener Krzysztof Makaryk, który otrzymał propozycję pracy w pierwszoligowym Zawierciu zawodnicy zapowiadają walkę. Klubowe barwy zmienił także nasz  przyjmujący Kamil Kacprzak, który przeniósł się do Czech. Na pewno ta sytuacja nie jest dla nas komfortowa, ale w drużynie widać pełną mobilizacje.

 

 

W związku z trwającą w całej Polsce akcją Szlachetna Paczka nasza drużyna bierze udział w pomocy dla rodzin z Powiatu Skarżyskiego i tak jak przed tygodniem zapraszamy do wspólnej akcji pod hasłem ,,Kibicujesz to Pomagasz”

 

indeks

W tym roku do akcji zgłosiło się 45 rodzin każda z nich ma bardzo różne potrzeby,ale w większości  proszą o opał przed zbliżającą się zimą. W związku z tym postanowiliśmy że część dochodu z biletów z meczy 29.11 oraz 06.12.2014r. przeznaczymy na zakup węgla. Zwracamy się również do przedsiębiorców naszego powiatu aby włączyli się razem z nami w pomoc rodzinom ze Skarżyska

Pragniemy zachęcić wszystkich kibiców do udziału w sobotnim meczu, liczymy że nasi kibice okażą dobre serducho i licznie przyjdą   dopingować naszej drużynie.

Zapraszamy!

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Dodaj komentarz